- -102,26 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 7200 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Indicator luminos, Controlul temperaturii, Flexi Cook |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Numar arzatoare | 4 |
| Inaltime | 5.4 cm |
| Latime | 59 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Greutate | 10.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |