- -56,24 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 6600 W
- Μηχανικός έλεγχος
- 4 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός αριστερά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Εμπρός δεξιά: Ø 18 cm, 2000 W
Πίσω αριστερά: Ø 21 cm, 2200 W
Πίσω δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας 4 επιπέδων
- Χωρίς πλαίσιο
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,6 cm
Πλάτος: 59,2 cm
Μήκος: 52,2 cm
- Βάρος: 8,2 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 6600 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2200 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 2000 W |
| Υψος | 4.6 cm |
| Πλάτος | 59.2 cm |
| Βάθος | 52.2 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |