- -56,24 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electricaa
- Putere: 6600 W
- Control mecanic
- 4 zone de încălzire:
Față stânga: Ø 14.5 cm, 1200 W
Față dreapta: Ø 18 cm, 2000 W
Spate stânga: Ø 21 cm, 2200 W
Spate dreapta: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 9 niveluri de putere
- Indicator de căldură reziduală pe 4 niveluri
- Fără cadru
- Dimensiuni: Înălțime: 4,6 cm, Lățime: 59,2 cm, Lungime: 52,2 cm
- Greutate: 8.2 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 6600 W |
| Functii | Indicator de căldură reziduală |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 2200 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Putere arzator normal | 2000 W |
| Inaltime | 4.6 cm |
| Latime | 59.2 cm |
| Adancime | 52.2 cm |
| Garanție | 24 luni |