- -66,47 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Επαγωγή
- Ισχύς: 4600 W
- Έλεγχος αφής
- 4 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός αριστερά: Ø 18 cm, 1800 - 3100 W
Μπροστά δεξιά: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
Πίσω αριστερά: Ø 18 cm, 1800 - 3100 W
Πίσω δεξιά: Ø 14,5 cm, 1400 - 2200 W
- 17 επίπεδα ισχύος
- TouchSelect: επιλογή της επιθυμητής ζώνης μαγειρέματος
- PowerBoost – έως και 50% περισσότερη ισχύ
- Επανεκκίνηση
- Χρονόμετρο με λειτουργία τερματισμού λειτουργίας
- ChildLock: κλειδώνει τον πίνακα ελέγχου
- Διαστάσεις:
Ύψος: 5,1 cm
Πλάτος: 59,2 cm
Μήκος: 52,2 cm
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 110 cm
- Βάρος: 11,6 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 4600 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 17 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 3700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 2200 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 3100 W |
| Υψος | 5.1 cm |
| Πλάτος | 59.2 cm |
| Βάθος | 52.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 110 cm |
| Βάρος | 11.6 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |