- -66,47 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 4600 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Oprirea automată, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 17 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 3700 W |
| Putere arzator mic | 2200 W |
| Putere arzator normal | 3100 W |
| Inaltime | 5.1 cm |
| Latime | 59.2 cm |
| Adancime | 52.2 cm |
| Lungime cablu | 110 cm |
| Greutate | 11.6 Kg |
| Garanție | 24 luni |