- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Τύπος: Επαγωγή
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø20 cm
Πίσω: Ø16 cm
- 9 επίπεδα ισχύος
- Χρονόμετρο (1-99 λεπτά)
- Έξυπνη παύση
- Λειτουργία "Boost" (P)
- Ηχητικός συναγερμός
- Κλείδωμα επάνω
- Διαστάσεις:
Ύψος: 5,6 cm
Πλάτος: 29 cm
Μήκος: 52 cm
- Βάρος: 5,83 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Παύση |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Υψος | 5.6 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |