- -40,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Tip: inducție
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față: Ø20 cm
Spate: Ø16 cm
- 9 niveluri de putere
- Timer (1-99 min.)
- Pauză inteligentă
- Funcție de amplificare (P)
- Alarmă sonoră
- Blocare
- Dimensiuni: Înălțime: 5,6 cm, Lățime: 29 cm, Lungime: 52 cm
- Greutate: 5.83 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Functii | Temporizator, Sunet la finalizarea programului, Pauză |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Inaltime | 5.6 cm |
| Latime | 29 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 36 luni |