- -58,29 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Επαγωγή
- Ισχύς: 3500 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø 20 cm / 2100 W
Πίσω: Ø 16 cm / 1400 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Χρονόμετρο
- Ενισχυτικό
- Προστασία από παιδιά
- Διαστάσεις:
Ύψος: 5,6 cm
Πλάτος: 29 cm
Μήκος: 52 cm
- Βάρος: 5,83 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 3500 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2100 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1400 W |
| Υψος | 5.6 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |