- -58,29 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: inducție
- Putere: 3500 W
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față: Ø 20 cm / 2100 W
Spate: Ø 16 cm / 1400 W
- 9 setări de putere
- Timer
- Amplificator
- Protecție pentru copii
- Dimensiuni: Înălțime: 5,6 cm, Lățime: 29 cm, Lungime: 52 cm
- Greutate: 5.83 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 3500 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 2100 W |
| Putere arzator mic | 1400 W |
| Inaltime | 5.6 cm |
| Latime | 29 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 36 luni |