- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 2900 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø14 cm, 1200W
Πίσω: Ø12/18 cm, 1800W
- 9 βαθμοί θέρμανσης
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,7 cm
Πλάτος: 30 cm
Μήκος: 52 cm
- Μήκος καλωδίου σύνδεσης - 150 cm
- Βάρος: 4,85 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 2900 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 4.7 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |