- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 2900 W |
| Functii | Indicator de căldură reziduală |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 1800 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 4.7 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Garanție | 24 luni |