- -74,14 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: επαγωγή
- Ισχύς: 7200 W
- Έλεγχος: αφής
- 4 ζώνες θέρμανσης:
Ø18 cm, 1500 - 2000 W
Μπροστινή δεξιά: Ø23 cm, 1500 - 2000 W
Πίσω αριστερά: Ø18 cm, 1500 - 2000 W
Πίσω δεξιά: Ø14,5 cm, 1200 - 1600 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Χρονοδιακόπτης
- Λειτουργία PowerBoost
- Αναγνώριση μεγέθους κατσαρόλας
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Προστασία της βάσης μαγειρέματος
- Διαστάσεις:
ύψος: 5,4 cm
Πλάτος: 60 cm
Μήκος: 52,5 cm
- Βάρος: 8,3 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί, Ατσάλι |
| Εξουσία | 7200 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2000 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1600 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 2000 W |
| Υψος | 5.4 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 52.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |