- -74,14 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă, Oţel |
| Putere | 7200 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Numar zone gatire | 4 |
| Putere arzator mare | 2000 W |
| Putere arzator mic | 1600 W |
| Putere arzator normal | 2000 W |
| Inaltime | 5.4 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 52.5 cm |
| Garanție | 24 luni |