- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί, Αλουμίνιο |
| Εξουσία | 3 kW |
| Λειτουργίες | Σύστημα ανάφλεξης, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία από διαρροή αερίου |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard, Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1100 W |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Ακροφύσιο αερίου, Σπειροειδής |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |