- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă, Aluminiu |
| Putere | 3 kW |
| Functii | Sistem de aprindere, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Protecția împotriva scurgerilor de gaze |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard, Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Numar arzatoare | 4 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 3 |
| Putere arzator mare | 1800 W |
| Putere arzator mic | 1100 W |
| Tip arzator | Gaze cu gaz, Spirală |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Garanție | 24 luni |