- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Εξουσία | 5700 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 3 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 3 |
| Υψος | 5.1 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Βάρος | 7.2 Kg |
| Διαστάσεις εγκατάστασης (Υ x Π x Β) | 56 x 48 cm |
| Εγγύηση | 60 месеца |