- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Putere | 5700 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Indicator de căldură reziduală, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 3 |
| Numar zone gatire | 3 |
| Inaltime | 5.1 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Greutate | 7.2 Kg |
| Dimensiuni spatiu incastrare | 56 x 48 cm |
| Garanție | 60 месеца |