
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Γυάλινος κεραμικός πάγκος Crown
- Ισχύς: 3000 W
- Ζώνες: 2
- Χρονοδιακόπτης: 90 λεπτά
- Φωτεινή ένδειξη
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Μέγεθος ανοίγματος πάγκου (ΠxΒ): 260 x 490 mm.
- Μέγεθος προϊόντος (ΥxΠxΒ): 52x290x520 mm
- Βάρος: 4,7 kg
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 3000 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 2 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Standard |
| Πλάτος | 29 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |