
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Blat din sticlă-ceramică Crown
- Putere: 3000 W
- Zone: 2
- Timer: 90 min
- Indicator luminos
- Protecție la supraîncălzire
- Dimensiunea deschiderii blatului (LxD): 260 x 490 mm.
- Dimensiunea produsului (HxLxP): 52x290x520 mm
- Greutate: 4,7 kg
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 3000 W |
| Functii | Temporizator |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Tip arzator | Standard |
| Latime | 29 cm |
| Garanție | 24 месеца |