(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Бъркалка за яйца |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Βάρος | 0.08 Kg |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |