(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Linguriţă |
| Pachet de conținut | 1 x Tel |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Greutate | 0.08 Kg |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |