(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Τύπος Προϊόντος | Сламки |
| Αριθμός | 4 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Γυαλί |
| Πλάτος | 0.8 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Βάρος | 0.11 Kg |
| Πάχος | 0.8 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |