(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Tip produs | Сламки |
| Număr | 4 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Sticla |
| Lăţime | 0.8 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 0.11 Kg |
| Grosime | 0.8 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |