- -1,53 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Спирална резачка |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Πλάτος | 5 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Βάρος | 50 g |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |