- -1,53 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Спирална резачка |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 5 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Greutate | 50 g |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |