- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πράσινο, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Αριθμός | 6 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Σιλικόνη |
| Υλικό | Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |