- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Verde, Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 6 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Silicon |
| Material | Plastic, Silicon |
| Lăţime | 16.5 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |