- -5,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Ренде |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 27.5 cm |
| Πάχος | 2.3 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |