- -5,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Tip produs | Ренде |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Oţel |
| Lăţime | 6 cm |
| Lungime | 27.5 cm |
| Grosime | 2.3 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |