- -4,60 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Газов |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Ακροφύσιο αερίου |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Βάθος | 26.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |