- -4,60 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Termostat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Trepte putere | 2 |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Tip arzator | Gaze cu gaz |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Adancime | 26.5 cm |
| Garanție | 24 luni |