- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Εξουσία | 3400 W |
| Λειτουργίες | Αντιολισθητικά πόδια |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 2 |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 48 cm |
| Βάθος | 35.5 cm |