- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat |
| Putere | 3400 W |
| Functii | Picioare anti-alunecare |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 48 cm |
| Adancime | 35.5 cm |