- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
- Ισχύς: 2200 W
- Οθόνη LED 4 χαρακτήρων με κουμπιά ελέγχου
- Μέγεθος της πλάκας μαγειρέματος - 25 x 25 cm
- Επαγωγικό πηνίο υψηλής ποιότητας
- 8 ρυθμιζόμενα επίπεδα θερμοκρασίας
- 4 προγράμματα μαγειρέματος:
Γάλα
Βρασμός
Τηγάνισμα
Ψήσιμο
- Λειτουργία καθυστέρησης έναρξης: έως 24 ώρες
- Χρονοδιακόπτης: έως 180 λεπτά
- Μηχανικός έλεγχος
- Αυτόματη απενεργοποίηση: εάν δεν έχει τοποθετηθεί σκεύος στην εστία
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240V, 50/60 Hz
- Μαύρο χρώμα
- Βάρος: 2 Kg
Προσοχή: Τα κατάλληλα μαγειρικά σκεύη σε μια επαγωγική εστία είναι κατασκευασμένα από χάλυβα ή/και έχουν σιδηρομαγνητικό πάτο. Ο ευκολότερος τρόπος για να ελέγξετε αν το τηγάνι σας θα είναι συμβατό με την εστία είναι να τοποθετήσετε έναν μαγνήτη στο κάτω μέρος. Εάν ο μαγνήτης έλκεται στον πάτο, τότε η κατσαρόλα ή το τηγάνι θα είναι τέλεια για μαγείρεμα σε αυτόν τον τύπο σόμπας)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 2200 W
- Οθόνη LED 4 χαρακτήρων με κουμπιά ελέγχου
- Μέγεθος της πλάκας μαγειρέματος - 25 x 25 cm
- Επαγωγικό πηνίο υψηλής ποιότητας
- 8 ρυθμιζόμενα επίπεδα θερμοκρασίας
- 4 προγράμματα μαγειρέματος:
Γάλα
Βρασμός
Τηγάνισμα
Ψήσιμο
- Λειτουργία καθυστέρησης έναρξης: έως 24 ώρες
- Χρονοδιακόπτης: έως 180 λεπτά
- Μηχανικός έλεγχος
- Αυτόματη απενεργοποίηση: εάν δεν έχει τοποθετηθεί σκεύος στην εστία
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240V, 50/60 Hz
- Μαύρο χρώμα
- Βάρος: 2 Kg
Προσοχή: Τα κατάλληλα μαγειρικά σκεύη σε μια επαγωγική εστία είναι κατασκευασμένα από χάλυβα ή/και έχουν σιδηρομαγνητικό πάτο. Ο ευκολότερος τρόπος για να ελέγξετε αν το τηγάνι σας θα είναι συμβατό με την εστία είναι να τοποθετήσετε έναν μαγνήτη στο κάτω μέρος. Εάν ο μαγνήτης έλκεται στον πάτο, τότε η κατσαρόλα ή το τηγάνι θα είναι τέλεια για μαγείρεμα σε αυτόν τον τύπο σόμπας)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1419 x 815 x 148 - 0 mm |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Θερμοστάτης, Αντιολισθητικά πόδια, Ελεγχος θερμοκρασίας, Αισθητήρας για την παρουσία σκεύους |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Standard |
| Πλάτος | 899 x 533 x 137 - 0 mm, 25 cm |
| Βάθος | 1427 x 835 x 195 - 0 mm, 25 cm |