- -7,67 €
- Stoc epuizat
![]()
- Putere: 2200 W
- Ecran LED cu 4 caractere cu butoane de control
- Dimensiunea plitei de gatit - 25 x 25 cm
- Bobina de inductie de inalta calitate
- 8 niveluri de temperatura reglabile
- 4 programe de gatit:
Lapte
Fierbere
Prajire
Coacerea
- Functie de pornire intarziata: pana la 24 de ore
- Temporizator: pana la 180 de minute
- Control mecanic
- Oprire automata: daca nu este asezata nicio tigaie pe plita
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50/60 Hz
- Culoare neagra
- Greutate: 2 Kg
Atentie: Vasele de gatit potrivite pe o plita cu inductie sunt fabricate din otel si/sau au fund feromagnetic. Cel mai simplu mod de a verifica daca tigaia ta va fi compatibila cu plita este sa plasezi un magnet pe fund. Daca magnetul este atras de fund, atunci oala sau tigaia vor fi perfecte pentru gatit pe acest tip de aragaz)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 2200 W
- Ecran LED cu 4 caractere cu butoane de control
- Dimensiunea plitei de gatit - 25 x 25 cm
- Bobina de inductie de inalta calitate
- 8 niveluri de temperatura reglabile
- 4 programe de gatit:
Lapte
Fierbere
Prajire
Coacerea
- Functie de pornire intarziata: pana la 24 de ore
- Temporizator: pana la 180 de minute
- Control mecanic
- Oprire automata: daca nu este asezata nicio tigaie pe plita
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50/60 Hz
- Culoare neagra
- Greutate: 2 Kg
Atentie: Vasele de gatit potrivite pe o plita cu inductie sunt fabricate din otel si/sau au fund feromagnetic. Cel mai simplu mod de a verifica daca tigaia ta va fi compatibila cu plita este sa plasezi un magnet pe fund. Daca magnetul este atras de fund, atunci oala sau tigaia vor fi perfecte pentru gatit pe acest tip de aragaz)
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1419 x 815 x 148 - 0 mm |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Termostat, Picioare anti-alunecare, Controlul temperaturii, Senzor pentru prezența unei instanțe |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 1 |
| Numar zone gatire | 1 |
| Arzator mare | 1 |
| Tip arzator | Standard |
| Latime | 899 x 533 x 137 - 0 mm, 25 cm |
| Adancime | 1427 x 835 x 195 - 0 mm, 25 cm |