- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Υψος | 7.8 cm |
| Πλάτος | 17.8 cm |
| Βάθος | 8.1 cm |
| Βάρος | 0.851 Kg |
| Λειτουργίες | USB charging |
| Έκδοση Bluetooth | 5.3 |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 24 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 20 W |
| Αριθμός ομιλητών | 2 |
| Ευαισθησία | 89 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο |