- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Înălţime | 7.8 cm |
| Lăţime | 17.8 cm |
| Adâncime | 8.1 cm |
| Greutate | 0.851 Kg |
| Funcții | USB charging |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Conectivitate | Bluetooth, USB-C |
| Durata de viață a bateriei până la | 24 h |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 20 W |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Sensibilitate | 89 dB |
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Negru |