- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική καλοκαιρινή αλουμινένια φόρμα για κέικ Sensation της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Sensation έχει χωρητικότητα 1650 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:
Πλάτος: 27,5 cm
Βάθος: 16 cm
Ύψος: 7,5 cm
- Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα.
- Κατάλληλο για κέικ, πίτες και αρτοσκευάσματα.
- Χρήση σε φούρνο έως 230 C
- Αντικολλητική επίστρωση
- Πλένεται στο χέρι
- Υλικό: Χυτό αλουμίνιο
- Χρώμα: Ασημί
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική καλοκαιρινή αλουμινένια φόρμα για κέικ Sensation της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Sensation έχει χωρητικότητα 1650 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:
Πλάτος: 27,5 cm
Βάθος: 16 cm
Ύψος: 7,5 cm
- Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα: Σχήμα.
- Κατάλληλο για κέικ, πίτες και αρτοσκευάσματα.
- Χρήση σε φούρνο έως 230 C
- Αντικολλητική επίστρωση
- Πλένεται στο χέρι
- Υλικό: Χυτό αλουμίνιο
- Χρώμα: Ασημί
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μορφή | Ασύμμετρη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 7.5 cm |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Μήκος | 16 cm |