- -20,45 €
- Stoc epuizat

Folosiți forma de tort Sensation unică Dr. Oetker pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie și biscuiți. Forma de tort Sensation are o capacitate de 1650 ml.
Dr. Oetker stă în spatele a 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt folosite doar cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Lățime: 27,5 cm, Adâncime: 16 cm, Înălțime: 7,5 cm
- Formă: ovală
- Potrivită pentru prăjituri, plăcinte și produse de patiserie
- Utilizare în cuptor până la 230°C
- Acoperire antiaderentă
- Se recomandă spălarea manuală
- Material: Aluminiu turnat
- Culoare: Argintiu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Folosiți forma de tort Sensation unică Dr. Oetker pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie și biscuiți. Forma de tort Sensation are o capacitate de 1650 ml.
Dr. Oetker stă în spatele a 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt folosite doar cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Lățime: 27,5 cm, Adâncime: 16 cm, Înălțime: 7,5 cm
- Formă: ovală
- Potrivită pentru prăjituri, plăcinte și produse de patiserie
- Utilizare în cuptor până la 230°C
- Acoperire antiaderentă
- Se recomandă spălarea manuală
- Material: Aluminiu turnat
- Culoare: Argintiu
Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Aluminiu |
| Forma | Asimetric |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 7.5 cm |
| Latime | 27.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Lungime | 16 cm |