- -20,45 €

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική καλοκαιρινή φόρμα κέικ αλουμινίου Creative Sun της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Creative Sun έχει χωρητικότητα 2100 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική καλοκαιρινή φόρμα κέικ αλουμινίου Creative Sun της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Creative Sun έχει χωρητικότητα 2100 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Διάμετρος | 24 cm |