- -20,45 €

Folosiți forma pentru chec Creative Sun unică Dr. Oetker pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie. Forma Creative Sun are o capacitate de 2100 ml.
Dr. Oetker stă în spatele a 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt utilizate numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Diametru: 24 cm, Înălțime: 8,5 cm(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Folosiți forma pentru chec Creative Sun unică Dr. Oetker pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie. Forma Creative Sun are o capacitate de 2100 ml.
Dr. Oetker stă în spatele a 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt utilizate numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Diametru: 24 cm, Înălțime: 8,5 cmFisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Roz |
| Material | Aluminiu |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 24 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Diametru | 24 cm |