- -15,34 €

Χρησιμοποιήστε τη μοναδική καλοκαιρινή φόρμα κέικ Origami αλουμινίου της Dr. Oetker για να φτιάξετε τα πιο όμορφα και νόστιμα κέικ, γλυκά και μπισκότα. Η φόρμα για κέικ Origami έχει χωρητικότητα 2000 ml.
Η Dr. Oetker βρίσκεται πίσω από 125 χρόνια εγγυημένης ποιότητας και καινοτόμων προϊόντων. Χρησιμοποιούνται μόνο τα καλύτερα υλικά και όλα τα προϊόντα Dr. Oetker δοκιμάζονται εκτενώς στην κουζίνα δοκιμών της Dr. Oetker.
- Διαστάσεις:(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Форми за сладкиши |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Μορφή | Ασύμμετρη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Αργία | Οποιαδήποτε περίσταση |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Διάμετρος | 28 cm |