- -15,34 €

Folosiți forma de tort din aluminiu Origami Dr. Oetker pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie și biscuiți. Forma de tort Origami are o capacitate de 2000 ml.
Dr. Oetker stă în spatele a 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt folosite numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Diametru: 28 cm, Înălțime: 7 cm(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Folosiți forma de tort din aluminiu Origami Dr. Oetker pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie și biscuiți. Forma de tort Origami are o capacitate de 2000 ml.
Dr. Oetker stă în spatele a 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt folosite numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Diametru: 28 cm, Înălțime: 7 cmFisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Roz |
| Material | Aluminiu |
| Forma | Asimetric |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 28 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Diametru | 28 cm |