- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Λυχνία ένδειξης |
| Χωρητικότητα | 35 l |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Σχάρα, Ταψί για πίτσα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εσωτερικοί τοίχοι | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Εξουσία | 1400 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 37.3 cm |
| Πλάτος | 54.3 cm |
| Βάθος | 44.3 cm |
| Βάρος | 12.8 Kg |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |