- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal |
| Culoare | Negru |
| Funcții | Iluminat, Indicator luminos |
| Capacitate | 35 l |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, grătar, Tava de pizza |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Pereți interiori | Smalț |
| Putere | 1400 W |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 37.3 cm |
| Lăţime | 54.3 cm |
| Adâncime | 44.3 cm |
| Greutate | 12.8 Kg |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |