- -24,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Λυχνία ένδειξης |
| Χωρητικότητα | 45 l |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Σχάρα, Ταψί για πίτσα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εσωτερικοί τοίχοι | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ηλεκτρικές εστίες | 1000 + 1500 W |
| Υψος | 37.3 cm |
| Πλάτος | 62.8 cm |
| Βάθος | 48.6 cm |
| Βάρος | 17.45 Kg |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |