- -24,11 €
![]()
- Capacitate: 45 litri
- Puterea cuptorului: 1600 W (700W+900W)
- 2 plite electrice
- Puterea plita de gătit: 1000W + 1500W
- 3 funcții
- Control mecanic
- Ușă dublă din sticlă
- Iluminare cu halogen
- Element de încălzire în formă de M
- Suprafață interioară emailată
- Lampă în cuptor
- Accesorii incluse: 1 tavă pătrată, 1 tavă rotundă, 1 grătar
- Dimensiuni: Înălțime 37,3 cm, Lățime 62,8 cm, Adâncime 48,6 cm
- Culoare: Negru
- Garanție: 24 luni
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Negru |
| Funcții | Iluminat, Indicator luminos |
| Capacitate | 45 l |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, grătar, Tava de pizza |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Pereți interiori | Smalț |
| Putere | 1600 W |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Plite electrice | 1000 + 1500 W |
| Înălţime | 37.3 cm |
| Lăţime | 62.8 cm |
| Adâncime | 48.6 cm |
| Greutate | 17.45 Kg |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |