- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Εσωτερικό υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 25.7 cm |
| Πλάτος | 43.9 cm |
| Βάθος | 35.8 cm |
| Διάμετρος του πικάπ | 25.5 cm |
| Επίπεδα ισχύος | 11 |