- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator |
| Capacitate | 20 l |
| Material interior | Smalț |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 25.7 cm |
| Latime | 43.9 cm |
| Adancime | 35.8 cm |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Trepte putere | 11 |