- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Микровълнови фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Κλείδωμα για παιδιά, Ρολόι, Εσωτερικός φωτισμός |
| Χωρητικότητα | 25 l |
| Εσωτερικό υλικό | Inox, Κεραμικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Τύπος μαγειρέματος | Φούρνος μικροκυμάτων, Γκριλ, Συμβατικό |
| Ρυθμίστε προγράμματα | Απόψυξη |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 51.3 cm |
| Βάθος | 51.3 cm |
| Διάμετρος του πικάπ | 31.5 cm |
| Εξουσία | 950 W |
| Επίπεδα ισχύος | 4 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |